UAH
Дизайн штор в виннице - Салон магазин Евгения Винница (Украина) - услуги недорого
Premium Business
Отзывов: 0
  • Салон магазин Евгения
  • Каталог услуг
  • Дизайн штор в Виннице

Дизайн штор в Виннице

Дизайн штор в Виннице
  • Дизайн штор в Виннице
  • Дизайн штор в Виннице
  • Дизайн штор в Виннице
Описание

Для того щоб змінити інтер'єр будинку не завжди обов'язково робити ремонт або міняти меблі, нові штори перетворять будь-яку кімнату, головне купувати штори з дотриманням деяких правил і особливостей. Необхідно враховувати розмір і інтер'єр приміщення, пропорції віконного отвору. Також важливо враховувати загальний стиль оформлення інтер'єру. Класичний інтер'єр віддає перевагу важким і щільним шторам, сільський стиль - легким і прозорим шторам з натуральних тканин, екзотичний стиль в інтер'єрі - тканинам насиченого кольору з яскравим орнаментом. Авангардний інтер'єр диктує суворе і аскетичне обрамлення вікна, в такому випадку добре виглядатимуть "металізовані" штори, які мають рельєфний малюнок. Якщо у вашому інтер'єрі є антикварні меблі, не економте на шторах, вам слід купити штори з тканини ручної роботи, виконані "під старовину".

Приїхавши до нас за "одягом для вікна" ви зможете підібрати гарний і доступний гардероб для вікон дитячих кімнат, спальні, вітальні, кабінету для роботи і будь-якого іншого житлового та офісного приміщення, у нас ви можете купити штори будь-якого фасону і моделі, в тому числі маркізи, романські, австрійські.

Характеристики:
Дизайн штор: Дизайн штор
Информация актуальна: 01.11.2018

Подробнее

Предлагаем услугу Дизайн штор в Виннице. Компания Салон магазин Евгения, Виннице (Украина) - только качественные услуги. Звоните!